Posadzki żywiczne

Odporne, trwałe i bezpieczne posadzki przemysłowe z żywic epoksydowych.

Systemy FLOORPOL to posadzki wykonane z żywic epoksydowych nie zawierające rozpuszczalników. Stworzone z myślą o zabezpieczeniu powierzchni betonowej. Tworzą trwałe i higieniczne wykończenie nawierzchni. Mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

antyelektrostatyczne posadzki przemysłowe - hala

Co wyróżnia posadzki żywiczne?

Wysokie parametry użytkowe i nieograniczone możliwości stosowania sprawiają, że posadzki żywiczne sprawdzają się, jako  trwałe wykończenie nawierzchni w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Doskonale znoszą obciążenia mechaniczne i termiczne oraz zapewniają bezpieczne warunki pracy. Ułatwiają utrzymanie czystości i higieny oraz nadają pomieszczeniom atrakcyjne wykończenie.

Jakość naszych systemów posadzkowych potwierdzona jest Europejską Deklaracją Zgodności i Atestami PZH.

narodowy instytut zdrowia publicznego CE

Potrzebujesz więcej informacji?
posadzki epoksydowe - hangar

Jak dobrać posadzkę epoksydową?

Szeroki wybór faktur i grubości posadzek epoksydowych FLOORPOL pozwala dobrać optymalny system posadzkowy, który zabezpieczy powierzchnie przed pyleniem, ochroni podłoże przed wsiąkaniem wody, soli drogowej oraz produktów ropopochodnych, typu smary i oleje. Posadzki żywiczne zapewniają doskonałą ochronę przed ścieraniem, są odporne na uderzenia, wysoką temperaturę i liczne substancje chemiczne. Bogata kolorystyka gwarantuje estetyczne wykończenie podłogi.

Wybrane systemy są dostępne w wersji antyelektrostatycznej, co pozwala na bezpieczne odprowadzenie nagromadzonych ładunków elektrycznych do uziemienia.

Szybki wybór posadzki FLOORPOL

Właściwości użytkowe

Systemy posadzkowe FLOORPOL zaspokajają wszelkie wymagania stawiane posadzkom w nowoczesnych zakładach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Gwarantują funkcjonalność i estetykę oraz znacznie wydłużają okres użytkowania podłoża.

Wytrzymałość mechaniczna na ścieranie, naciski, uderzenia

Nienasiąkliwość

Regulowane właściwości antypoślizgowe

Trwała i łatwa w utrzymaniu czystości

Odporna na działanie produktów ropopochodnych

Temperatura eksploatacji

Szybkie utwardzenie, ruch pieszy już po 24 h

Gwarantuje niski koszt utrzymania i eksploatacji

Dostępne rodzaje posadzek

Przy doborze posadzki żywicznej należy uwzględnić przewidywany rodzaj obciążeń mechanicznych. Decydującym czynnikiem dopasowania odpowiedniego systemu posadzkowego jest również jego grubość i faktura.

Zastosowanie

Różnorodność posadzek epoksydowych FLOORPOL pozwala dobrać odpowiedni system posadzkowy, w zależności od jego przeznaczenia i potrzeb naszych Klientów.

Hale i zakłady produkcyjne

Obiekty magazynowe

Parkingi i garaże

Obiekty użyteczności publicznej

Obiekty wojskowe

Pomieszczenia zagrożone wybuchem

Inne obiekty przemysłowe

Nasze realizacje

Sprawdź nasze zrealizowane projekty

Oferujemy więcej niż inni

Jeśli masz pytania prosimy o telefon lub przesłanie e-mail

  • kontakt@revosystem.pl
  • 52 325 85 00

Dane kontaktowe