Nasza historia

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza rozwiązania posadzkowe i drogowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, na rynku jesteśmy obecni od 1992 roku.

Polski producent żywic

REVO SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej POL-TRADE Sp. z o.o.) należymy do grona czołowych polskich producentów i dostawców rozwiązań na bazie żywic dla budownictwa, architektury krajobrazu i infrastruktury drogowej. Jesteśmy znani z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów.

Sprawdź naszą ofertę

Historia marki REVO SYSTEM

 • 1992 r.

  Prekursor posadzek z żywicy

  Nasza firma powstała, kiedy rynek żywic nowej generacji dopiero się kształtował. Rozpoczęliśmy działalność jako pionierzy, co wiązało się z bardzo dużym wkładem pracy w popularyzację zupełnie nieznanych technologii. Przez kilka pierwszych lat działaliśmy tylko jako wykonawcy posadzek z żywicy.

 • 1996 r.

  Polski producent żywic

  Jako wykonawca posadzek chcieliśmy tworzyć nawierzchnie, które jak najlepiej odpowiadają na problemy, z którymi borykali się nasi Klienci. Czerpiąc z najlepszych wzorców, po kilku latach funkcjonowania na rynku zainwestowaliśmy w własny proces technologiczny i nawiązaliśmy współpracę z technologiem tworząc własne systemy żywiczne pod marką FLOORPOL. W 1996 roku uruchomiliśmy produkcję i sprzedaż systemów posadzkowych z żywic epoksydowych. Przekształcenie w producenta umożliwiło nam elastycznie dopasowywać wykonywane nawierzchnie do potrzeb polskiego rynku.

 • 2009 r.

  Spoina epoksydowa podbijają branżę drogową

  Chęć do rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań od zawsze była czymś, co nas napędzało. Jako producent systematycznie śledzimy innowacje w zakresie zastosowań żywic, a te najbardziej sprawdzone wprowadzamy na polski rynek. Dzięki cennemu doświadczeniu w branży żywic w 2009 roku stworzyliśmy zaprawę epoksydową do nawierzchni kamiennych SPOINĘ KB (obecny SOLIDBOND). Rozpoczęliśmy produkcję systemów dla drogownictwa.

 • 2010 r.

  Walka z zabetonowaniem miast

  Bardzo dobre przyjęcie pierwszego produktu spowodowało, że zaczęliśmy szukać kolejnych rozwiązań w zakresie infrastruktury drogowej i architektury krajobrazu. W odpowiedzi na rosnący problem odprowadzania deszczówki i postępujące globalne ocieplenie powstała wodoprzepuszczalna nawierzchnia mineralno-epoksydowa EKOWAY. Od tego momentu inspirujemy do wspierania zrównoważonego rozwoju miast i tworzenia przyjaznych oraz funkcjonalnych przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze.

 • 2012 r.

  Wsparcie infrastruktury rowerowej

  W związku coraz silniejszym trendem rozwoju zielonych miast, stworzyliśmy PT ASFALT (obecny TOPASFALT), który dzięki swojej wyjątkowej przyczepności i trwałym kolorom przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa na ścieżkach rowerowych oraz w przestrzeniach rekreacyjnych. W tym samym roku zrezygnowaliśmy z wykonawstwa by w pełni poświęcić się produkcji ze szczególnym naciskiem na rozwój produktów przeznaczonych dla miejskiej przestrzeni publicznej i drogownictwa.

 • 2020 r.

  Zielone miasta

  „Droga do zrównoważonych miast” to nasz kierunek działań. To hasło rozwinęło nową wizję firmy, której celem, poza najwyższą jakością produktów jest również tworzenie rozwiązań systemowych, które są komfortowe, zdrowe i bezpieczne. Cieszymy się, że nasze materiały mogą mieć swój udział zielonej rewolucji miast i pozwalają łagodzić zmiany klimatu. Czas przemian zwieńczyliśmy odświeżeniem wizerunku naszej firmy. Wprowadziliśmy nową identyfikacje wizualną i zmiany w nazewnictwie produktów, aby w jasny i czytelny sposób przedstawiać nasze atuty i przekonywać do nich jak największe grono odbiorców. Chcemy, aby nasze materiały odpowiadały na wszystkie potrzeby Klientów i dynamicznie zmieniający się rynek zrównoważonego budownictwa.

Wspieramy zrównoważony rozwój miast

Chęć do rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań od zawsze była czymś, co nas napędzało. Jako producent systematycznie śledzimy innowacje w zakresie zastosowań żywic, a te najbardziej sprawdzone wprowadzamy na polski rynek.

Tworząc nasze systemy staraliśmy się, aby ich właściwości realizowały wszystkie 4 filary składające się na zrównoważony rozwój miast: ekologiczny, ekonomiczny, społeczny oraz kulturowy. Zobacz co wyróżnia rozwiązania REVO SYSTEM oraz jakie mają zastosowania w przestrzeni miejskiej.

 

 

Sprawdź naszego bloga

Poznaj nasze produkty

Oferujemy więcej niż inni

Jeśli masz pytania prosimy o telefon lub przesłanie e-mail

 • +48 52 325 85 00
 • kontakt@revosystem.pl

Dane kontaktowe