30 lipca 2021

Najlepsza ścieżka dla Twoich pomysłów

Podczas projektowania architekci nieustannie szukają rozwiązań, które czynią przestrzeń unikalną. Dlatego z myślą o kreatywnych projektach stworzyliśmy wszechstronny produkt - wodoprzepuszczalną nawierzchnię mineralno-epoksydową EKOWAY. Dzięki nieograniczonym kształtom i formie możesz projektować nawierzchnie tak, jak chcesz.

Nawierzchnia „szyta na miarę”

EKOWAY to z pewnością jedna z najbardziej wszechstronnych nawierzchni dostępnych na polskim rynku. Jej wymiar i format można dopasować do indywidualnych potrzeb, a kolorystykę wybrać spośród szerokiej palety starannie dobranych kruszyw naturalnych i barwionych. Umożliwia to jeszcze większą swobodę przy projektowaniu atrakcyjnego terenu i tworzeniu niezwykłych  układów przestrzeni. Dzięki nawierzchni EKOWAY otoczenie zyskuje indywidualną oprawę.

przykład połączenia dwóch kolorów nawierzchni ekoway w parku miejskim

Ponadczasowy design

Nawierzchnia EKOWAY ma bogaty wachlarz kolorów, na którym oprzeć można tworzenie niepowtarzalnego otoczenia. W naszej ofercie znajduje się kolekcja naturalnych kruszyw – żwir, granit, gabro, granodioryt, serpentynit, melafir czy bazalt oraz kolekcja kruszyw barwionych, która daje szerokie możliwości doboru kolorystyki według własnych potrzeb i doskonale integruje się z tanką miejską.

Nawierzchnia EKOWAY, z myślą o kreatywnych  architektach

  • Zachwyca funkcjonalnością
  • Urzeka harmonijnością
  • Łączy tradycje z nowoczesnością
  • Nadaje kształt wizji architekta

Mineralno-epoksydowa nawierzchnia EKOWAY zachwyca różnorodnymi perspektywami zastosowania, co pozwala wkomponować ją w każdy projekt. Zarówno w nowoczesną architekturę, zorientowaną na design czy tereny objęte opieką konserwatorską, gdzie dzięki  zastosowaniu, jako spoiwa, bezbarwnej żywicy epoksydowej, wiernie oddaje piękno i trwałość kamienia


Sprawdź również

Oferujemy więcej niż inni

Jeśli masz pytania prosimy o telefon lub przesłanie e-mail

  • kontakt@revosystem.pl
  • 52 325 85 00

Dane kontaktowe